ANTALYA AEG SERVİSİ

AEG Özel Servisi olarak AEG Beyaz eşya kategorisinde AEG Buzdolabı,AEG Çamaşır Makinesi,AEG Bulaşık Makinesi,AEG Fırın ve AEG cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyaservis.org’a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet AEG marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise AEG Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici AEG Özel Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey AEG marka cihazınızı AEG Özel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

AEG Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

AEG Özel Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine AEG Servisi olarak hizmet etmektedir.


0 544 300 79 79 numarali AEG Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

AEG Buzdolabı servisi , AEG Çamaşır Makinesi Servisi , AEG Bulaşık Makinesi Servisi, AEG Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA