ANTALYA ALTUS SERVİSİ

Altus Özel Servisi olarak Altus Beyaz eşya kategorisinde Altus Buzdolabı,Altus Çamaşır Makinesi,Altus Bulaşık Makinesi,Altus Fırın ve Altus cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyaservis.org’a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Altus marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Altus Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Altus Özel Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Altus marka cihazınızı Altus Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Altus Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Altus Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Altus Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

0 544 300 79 79 numarali Altus Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Altus Buzdolabı servisi , Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Altus Bulaşık Makinesi Servisi, Altus Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA