ANTALYA ARCELIK SERVİSİ

Arçelik Özel Servisi olarak Arçelik Beyaz eşya kategorisinde Arçelik Buzdolabı,Arçelik Çamaşır Makinesi,Arçelik Bulaşık Makinesi,Arçelik Fırın ve Arçelik cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağnız noktaya hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığnda” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Arçelik marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Arçelik Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Arçelik Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağnız tek şey Arçelik marka cihazınızı Arçelik Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Arçelik Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Arçelik Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Arçelik Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

  0 544 300 79 79 numaralı Arçelik Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi , Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi , Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA