ANTALYA BEKO SERVİSİ

 

Beko Özel Servisi olarak Beko Beyaz eşya kategorisinde Beko Buzdolabı,Beko Çamaşır Makinesi,Beko Bulaşık Makinesi,Beko Fırın ve Beko cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyaservis.org’a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.şayet Beko marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Beko Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Beko Özel Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Beko marka cihazınızı Beko Özel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Beko Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Beko Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Beko Servisi olarak hizmet etmektedir.


0 544 300 79 79  numaralı Beko Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi , Beko Çamaşır Makinesi Servisi , Beko Bulaşık Makinesi Servisi, Beko Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA