ANTALYA FRİGİDAİRE SERVİSİ

Frigidaire Electiric Servisi olarak Frigidaire Electiric Beyaz eşya kategorisinde Frigidaire Electiric Buzdolabı, Frigidaire Electiric Çamaşır Makinesi , Frigidaire Electiric Bulaşık Makinesi, Frigidaire Electiric Fırın ve Frigidaire Electiric cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız noktaya hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Frigidaire Electiric marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Frigidaire Electiric Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Frigidaire Electiric Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Frigidaire Electiric marka cihazınızı Frigidaire Electiric Özel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Frigidaire Electiric Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Frigidaire Electiric Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Frigidaire Electiric Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

0 544 300 79 79  numarali Frigidaire Electiric Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Frigidaire Electiric Buzdolabı servisi , Frigidaire Electiric Çamaşır Makinesi Servisi , Frigidaire Electiric Bulaşık Makinesi Servisi, Frigidaire Electiric Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA