ANTALYA MİELE SERVİSİ

 

Miele Özel Servisi olarak Miele Beyaz eşya kategorisinde Miele Buzdolabı,Miele Çamaşır Makinesi,Miele Bulaşık Makinesi,Miele Fırın ve Miele cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız noktaya hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Miele marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Miele Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Miele Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Miele marka cihazınızı Miele Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Miele Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Miele Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Miele Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

  0 544 300 79 79 numaralı Miele Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Miele Buzdolabı Servisi , Miele Çamaşır Makinesi Servisi , Miele Bulaşık Makinesi Servisi, Miele Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA