ANTALYA PROFİLO SERVİSİ

Profilo ÖZEL Servisi olarak Profilo Beyaz esya kategorisinde Profilo Buzdolabı,Profilo Çamaşır Makinesi,Profilo Bulaşık Makinesi,Profilo Fırın ve Profilo cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız noktaya hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Profilo marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Profilo Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Profilo Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Profilo marka cihazınızı Profilo Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Profilo Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Profilo Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Profilo Servisi olarak hizmet etmektedir.

  0 544 300 79 79 numarali Profilo Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Profilo Buzdolabı servisi , Profilo Çamaşır Makinesi Servisi , Profilo Bulaşık Makinesi Servisi, Profilo Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA