ANTALYA REGAL SERVİSİ

 

Regal Özel Servisi olarak Regal Beyaz eşya kategorisinde Regal Buzdolabı,Regal Çamaşır Makinesi,Regal Bulaşık Makinesi,Regal Fırın ve Regal cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız noktaya hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Regal marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Regal Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Regal Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Regal marka cihazınızı Regal Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Regal Özel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Regal Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Regal Servisi olarak hizmet etmektedir.

0 850 305 17 87  numarali Regal Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Regal Buzdolabı servisi , Regal Çamaşır Makinesi Servisi , Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA