ANTALYA SİEMENS SERVİSİ

 

Siemens Özel Servisi olarak Siemens Beyaz eşya kategorisinde Siemens Buzdolabı,Siemens Çamaşır Makinesi,Siemens Bulaşık Makinesi,Siemens Fırın ve Siemens cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta  antalyaservis.org ‘a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Siemens marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Siemens Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Þikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Siemens Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Siemens marka cihazınızı Siemens Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Siemens Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Siemens Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Siemens Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

  0 544 300 79 79 numaralı Siemens Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Servisi , Siemens Çamaşır Makinesi Servisi , Siemens Bulaşık Makinesi Servisi, Siemens Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA