ANTALYA WESTİNGHOUSE SERVİSİ

 

White Özel WestingHouse Servisi olarak White WestingHouse Beyaz eşya kategorisinde White WestingHouse Buzdolabı,White WestingHouse Çamaşır Makinesi,White Westing House Bulaşık Makinesi,White WestingHouse Fırın ve White WestingHouse cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta antalyaservis.org’a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.şayet White WestingHouse marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise White WestingHouse Özel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici White WestingHouse Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey White WestingHouse marka cihazınızı White WestingHouse Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

White WestingHouse Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

White WestingHouse Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine White WestingHouse Özel Servisi olarak hizmet etmektedir.

0 544 300 79 79  numaralı White WestingHouse Özel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

White WestingHouse Buzdolabı Servisi , White WestingHouse Çamaşır Makinesi Servisi , White WestingHouse Bulaşık Makinesi Servisi, White WestingHouse Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİS İÇİN ARA